Soustřeďuje se především na dlažbu z přírodního kamene a přispívá k její inovaci a snovým technologiím. Zaměřujete se také na estetiku a celkově na unikátnost keramických výrobků.

A co ještě svědčí o tom, že Levantina má velký vliv ve světě dlažby? Vlastní 63 lomů, 12 továren, má přes 1 900 kvalifikovaných pracovníků, vyváží výroky do 60 zemí...To už jsou dobré reference. Zkrátka Levantina ví, jakou dlažbu její zákazníci upřednostňují, a dokáže splnit všechny jejich požadavky.

Levantina a její prvotřídní produkty

A jaké konkrétní produkty vám Levantina nabízí? Vyberte si dlažbu ze široké nabídky. Levantina řadí své výrobky do několik skupin. Zvolte si dlažbu z přírodního kamene, dlažbu na podlahy a stěny, na kuchyně a koupelnu, křemenovou dlažbu a nebo Techlam, která představuje novou rozvojovou strategii, která se snaží uplatnit v různých segmentech. Proto také tato značka TECHLAM ® vznikla. Španělská firma zabývající se prodejem dlažby se snaží být vždy o krok kupředu.

Vybrat si od Levantiny můžete také dlažbu podle materiálu. Dáte přednost mramoru, břidlici, žule, vápenci, pískovci, porcelánu...? Vybírejte, záleží jen na Vás, který druh dlažby u Vás zvítězí.

Levantina a kvalitní dlažba...Dva pojmy, které k sobě nerozlučně patří. Pořiďte si i Vy dlažbu do Levantiny a dáte nám za pravdu.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework