Znáte z našeho katalogu

Banner

Iris Ceramica - série Architect

ArchitectsIris Ceramica byla založena v roce 1961 a kvalita keramických produktů této značky je neustále špičkové úrovni. Díky tomu Iris Ceramica získala ve světě řadu mezinárodních ocenění a vyznamenání. Za těmito úspěchy jsou neustálé investice do převratné technologie výroby, spolu s dovedností řemeslné tradice, které jsou v souladu s nejpřísnějšími normami výroby i kvality keramických produktů.

Celý článek...
 

Appiani - série Light Metallica

Metallica_smallSérie keramické mozaiky Appiani Light Metallica  nabízí nádhernou imitaci kovu, formát 5 x 10 cm a tloušťku 4 mm. Právě nízká tloušťka umožňuje pokládku na stávající podklad bez bourání. Tím si ušetříme spoustu času i financí. Imitace kovu, kterou nabízí série keramické mozaiky Appiani Light Metallica je velmi populární a žádaná. Appiani Light Metallica nabízí dokonalý design kovu s metalickým povrchem, který vyzařuje fascinující efekty světla a barev. 

Celý článek...
 

Sichenia - série Assisi

AssissiItalský výrobce Sichenia byl založen počátkem sedmdesátých let a specializuje se na vysoce slinuté, jednou pálené, glazované dlažby a obklady. Díky neustálým investicím do technologie výroby se produktové řady rozšířily do širokého množství glazovaných dlažeb a obkladů v různých stylech a imitacích. Značka Sichenia  se velmi pružně zajímá o trendy ve světě keramických obkladů a dlažeb na které reaguje svými sériemi s nadčasovými imitacemi a designem.  Sichenia se zaměřuje na to, aby její výrobky byly vhodné jak pro obytné prostory, tak i pro venkovní projekty. Výroba je založena na maximální funkčnosti a účinnosti, neustálém zdokonalování kvality výzkumu a výroby, a to vše ve spojení s předvojem estetického kritéria.

Celý článek...
 

Versace - série Pavimenti Living

PavimentiItalský výrobce Versace nabízí keramickou dlažbu a obklady v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry. Keramické obklady a dlažby Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažby Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.

Celý článek...
 

Cerim - série Antique Stone

antique_stonesImitace přírodních produktů jsou mezi zákazníky celého světa velmi žádané a upřednostňované. Proto výrobce Cerim nabízí ve svých sériích nespočet různých variací, formátů i povrchů, které od přírodních produktů nerozeznáte.

 

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - Newood - NOVINKA!

Newood

Mezi žhavé trendy v keramických dlažbách a obkladech v posledních letech patří imitace přírodních materiálů. Prim jednoznačně vede imitace dřeva, po které sáhnou milovníci přírody, a přitom nechtějí zbytečně zatěžovat přírodní prostředí. Také velkou prioritou těchto imitací jsou nižší pořizovací náklady, snadná údržba a vysoká odolnost. Pokud si dáte keramickou dlažbu v imitaci dřeva, či kamene na podlahové topení, sníží se vám také náklady na vytápění a ještě budete mít moderní a na pohled i na dotek špičkovou dlažbu.

Celý článek...
 

Gardenia Orchidea - série Luminor XS

gardeniaorchideaLuminorXS00Výrobce keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961. Během několika let se stala jedním z nejvýznamnějších výrobců obkladů a dlažeb na světě. Nyní působí ve více než 120 zemích. Nabízí flexibilní, moderní a dobře organizovaný servis. Flexibilní organizační struktura zajišťuje perfektní služby v mimořádně rozsáhlé, impozantní prodejní síti, která dokonale zpracovává tok informací mezi společností a zákazníky. Neustále sleduje nejnovější trendy na trhu a rychle reaguje na potřeby finálního uživatele. Výrobce Gardenia disponuje prodejními sítěmi na celém světě. Vytvořený systém výrobce Gardenia umožňuje dodávku keramického materiálu do 48 hodin.

Celý článek...
 

Mirage - série Oxy

Mirage_oxyMirage, výrobce keramických obkladů a dlažeb, která byla v Itálii založena již v roce 1073 se zabývá výrobou obkladů a dlažeb převážně z přírodních surovin jako je kaolín, živec, minerály. Tyto materiály tvoří až 99 % jejich hmotnosti. Lisování se provádí bez přídavků lepidel či jiných pojidel, a to díky mechanickému tlaku 500 kg na cm² a vypalují se při teplotách 1250˚C. Vzniká tak homogenní materiál probarvený v celé své tloušťce, barvy jsou přírodní a dokreslují u těchto výrobků jejich estetický vzhled. Výrobky, obklady a dlažby,  jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a vzhledem ke svým vynikajícím vlastnostem jsou vhodné i do míst s větší provozní zátěží.

Celý článek...
 

Fap - série Amour

AMOUR_PAGVýrobce luxusních keramických obkladů a dlažby Fap Ceramiche sídlo má v italském Fiorano Modenese. Od roku 1997 se výrobce Fap stal součástí skupiny Concorde Group. Je nositelem značky „Made in Italy“, jehož výrobky jsou navrhovány i vyráběny výhradně na území Itálie. Fap Ceramiche nabízí širokou škálu keramických dlaždic, obkladů a dalších dekorativních prvků.

Celý článek...
 

Novinka 2012! Atlas Concorde - série Evolve

AC EvolveTo, že výrobce Atlas Concorde pružně reaguje na moderní trendy a požadavky ve světě obkladů a dlažeb dokazuje série Evolve, která vzhledem, povrchem i strukturou připomíná cementovou stěrku. Imitace cementu patří mezi nejmodernější trendy, a nachází si u zákazníků na celém světě stále větší oblibu. Obklady a dlažby v imitaci cementu se řadí k univerzálním řadám, které mají široké spektrum využití v moderních interiérech a exteriérech.

Celý článek...
 

Ceramica Vogue - série Transparenze

Vogue_TransaprenzeItalská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty. Velké množství sytých a výrazných barev, různých formátů a lesklým povrchem nabízí série Vogue Transparenze.

Celý článek...
 

Imola - série Borgo

ImoBorgoSérie Imola Borgo je kolekce keramické dlažby a obkladů, která vytváří emotivní a intenzivní pocit solidnosti a vstřícnosti. Vzhledem série připomíná vzhled starého kamene. Série Imola Borgo se vyrábí ve třech teplých barvách od světle šedé po intenzivní hnědou. Výrobce Imola nabízí keramickou dlažbu ve velikosti 15x15 cm. V nabídce série Imola Borgo jsou také dekory v základních barvách zdobené geometrickými prvky. Kolekce obkladů a dlažeb Imola Borgo je vhodná do všech venkovních prostor, podloubí apod. Působí velmi harmonicky, vřele a elegantně, dodá prostorám přirozený půvab přírody.

Celý článek...
 

Rako - série Absolut

rako_absolutSérie keramických dlažeb a obkladů Rako představují luxusní a moderní série, které je inspirované přírodou, aktuálními trendy a je z nich cítit smysl a cit pro krásu. Najedeme zde vysokou kvalitu, styl, nadčasovost, luxus, moderní design a funkčnost. V současné době se společnost Rako se prezentuje ucelenými sety keramických obkladů a dlažeb, včetně bohatého sortimentu dekoračních a funkčních doplňků.

Celý článek...
 

CE.SI. - série Le Geometrie

CeSi_legeometrieKeramické obklady a dlažby keramičky CE.SI. lze uplatnit při realizacích koupelen, kuchyní a celého bytového sektoru a to jak na podlahy i na stěny.  Díky skvělým technologickým vlastnostem je keramické produkty možno použít i v místech se zvýšeným zatížením v komerční sféře. Atypickou sérií je  CE.SI. Le Geometrie, která nabízí netradiční řešení vašeho interiéru. Mozaiky  CE.SI. Le Geometrie jsou vyrobeny ve velikosti 2,5x2,5 cm. V barevných kombinacích je vytvořen buď šachovnicový vzor, nebo barevný vzor složený z jemných linek, či ornamentů. Výhodou této série, kromě její atypičnosti, jsou i možnosti jejich realizací. Ty se dají prakticky využít všude. Zazáří v celém bytovém i komerčním interiéru, ložnicích, obývacích pokojích, salóncích, kavárnách, reprezentačních prostorách apod.   Dávají vyniknout interiéru, jeho výjimečnosti a kráse. Série mozaik  CE.SI. Le Geometrie působí elegantně, netradičně a harmonicky. Její další produkci můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

Celý článek...
 

Casa Dolce Casa - série Le Agrille

csd_leagrilleKeramické dlažby a obklady Casa Dolce Casa série Le Agrille nabízí zdařilou imitaci přírodního kamene s jeho přirozenými nuancemi.  Výrobce Casa Dolce Casa nabízí sérii Le Agrille v pěti barevných odstínech bílé, béžové, červené, hnědé a šedé. Najdeme zde formáty 15,2x15,2 cm, 15,2x30,4 cm, 30,4x30,4 cm a 45,6x45,6 cm.  Celá série je doplněna krásnou mozaikou ve čtvercovém i v obdélníkovém formátu. Série Casa dolce Casa Le Agrille má matný a jemně strukturovaný povrch. Její využití je univerzální, a díky skvělým technologickým vlastnostem se dá použít na podlahy i stěny celého interiéru. Série Casa Dolce Casa Le Agrille vytváří nádherný a vřelý interiér, působí pozitivně na smysly a navozuje pocit klidu a míru. Osloví milovníky elegance a nadčasového stylu.

Celý článek...
 

Versace - série Rivestimenti Living

Palace_Riv_LivVersace Rivestimenti Living je název série keramických dlažeb a obkladů, pro kterou je charakteristické zastoupení teplými barevnými odstíny kamene a zajímavými dekory. Jako všechny série i tato disponuje spoustou lesku zlata stříbra. Nádherné dekory jsou zdobeny barevnými propletenými pásky a mozaikou, poskládanou z drobných kamínků. Obzvlášť v sérii Versace Rivestimenti Living vyniknou dekory a listelly, které jsou zdobeny zlatými a stříbrnými plastickými vzory s geometrickými motivy. Také zde najdeme velké množství dekorů na dlažbách, které znázorňují různé motivy a výjevy. Kolekce Versace Rivestimenti Living působí klidným dojmem a vyvolává pocit harmonie. Je vhodná do celého bytového interiéru a zaujme především milovníky luxusního a noblesního stylu.

Celý článek...
 

Gardenia Orchidea - série Stone Design

gardenia_StoneDesignSérie keramické dlažby a obkladů Gardenia Orchidea Stone Design je věrohodnou a zdařilou imitací přírodního kamene. Vyrábí se ve třech přírodních odstínech hnědé, šedé a bílé. K dispozici jsou dva formáty 41x 41 cm, 25 x 41 cm. V nabídce série Gardenia Orchidea  Stone Design je také jednobarevná mozaika, v základních barvách, ve čtvercovém i obdélníkovém formátu. Tyto jednoduché keramické produkty jsou obohaceny o listely s dekorativními vzory, které vyniknou a celý interiér výrazně oživí. Výrobce Gardenia Orchidea jich v sérii Stone Design nabízí opravdu velké množství a v různých velikostech. Najdeme zde květinové i geometrické vzory, nebo listely zdobené barevnou mozaikou.  Keramické dlažby a obklady série Gardenia Orchidea  Stone Design působí jednoduše a přitom hravě, a vytvoří z vaší koupelny jedinečný skvost. Působí elegantně, nadčasově a harmonicky. Přesvěčte se na online fotogalerii koupelen.

Celý článek...
 

Mirage - série Limestone

LimestoneJiž dlouhou historii píše keramická společnost Mirage, která byla založena v druhé polovině minulého století, v roce 1973 v Itálii v Pavullo Frignano nedaleko od Sassuolo. Obklady a dlažby této společnosti jsou vyráběny v mnoha sériích, jsou velmi vysoké kvality a svými vynikajícími vlastnostmi jsou určeny i do míst s větší provozní zátěží.

 

Celý článek...
 

Fap - série Mosaici

Fap_MosaiciFap Ceramiche je italský výrobce, který se specializuje na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen.  Fap Ceramiche nabízí širokou škálu keramických dlažeb a obkladů a dalších dekorativních prvků, které jsou typické sytými barvami, s bohatou paletou odstínů a s neobvyklými vzory, které umožňují každému vytvořit si svou koupelnu snů.  Fap Ceramiche vyrábí dlaždice na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat nejjemnější detaily povrchů.

Celý článek...
 

Appiani - série Anthologia

appiani AnthologiaAppiani je moderní keramická společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí kvalitní keramickou mozaiku s vysokým estetickým a funkčním designem, navrženým speciálně pro moderní architekturu. Appiani byla založena G. Appianim již v roce 1873 v Itálii v Trevisu. Přes výrobu dlaždic s vlysy, později obklady a dlažby z červeného pískovce, se dostala k výrobě keramické mozaiky, jejíž výrobou se od roku 1993 zabývá dodnes.

Celý článek...
 

Atlas Concore Solution

solutionAtlas Concorde Solution představuje výběr ze sérií, které jsou vyrobeny a navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám co neširšího spektra spotřebitelů. Zahrnuje keramické obklady a dlažbu, která kombinuje tradiční hodnoty s důrazem na detail a vysokou kvalitu produktů. Katalog Atlas Concorde Solution zahrnuje celkem deset sérií keramických obkladů a dlažeb. Pojďme si je přiblížit.

Celý článek...
 

Ceramica Vogue - Floor Carpet R9

Vogue_CarpetItalská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty.

Celý článek...
 

Imola - série Ghiaccio

Imola_ghiaccioVýroba keramiky Imola Ceramica byla založen v roce 1874 a dnes zaujímá vedoucí místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů. Patří mezi výrobce s nejstarší tradicí a své zkušenosti zúročila v produkci špičkových sériích keramických dlažeb a obkladů. Již více než 135 let představuje prestižní značka Imola Ceramica světu svou vizi vyrábět keramickou obklady a dlažby v nejvyšší kvalitě, s kreativním designem a s perfektním servisem.

Celý článek...
 

Ascot - série Silk

silkandtwillItalský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot , který byl založen před více než 30 lety, a má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolo. Výrobce Ascot neustále zdokonaluje a inovuje technologický postup, a dosahuje tak vysoce kvalitních a stylových keramických dlažeb a obkladů

Celý článek...
 

Rako - série Botanica

rako_botanicaSérie keramických dlažeb a obkladů Rako Botanica působí živým dojmem stylizované ruční kresby květin.  Série Rako Botanica je typická výraznými květinovými dekory o rozměru 25 x 45 cm, které poskytují odpovídající základ luxusnímu velkoformátovému bílému obkladu o rozměru 25 x 45 cm.  Květinové dekory jsou ideálně uzpůsobena k vytváření velkoplošných obrazců 45 x 100 cm nebo je možno použít je jako pruh na sebe navazujících kusů. Květinové dekory jsou laděny do třech barevných variací, žluté, šedé a modré.

Celý článek...
 

Refin nabízí keramické dlažby o tloušťce 4,8 mm

skinPrestižní italská společnost Refin byla založena v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Společnost Refin patří mezi výrobce špičkových keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem.

Celý článek...
 

Bisazza - série Smalto

smaltoMezi nevýznamnější výrobce keramické mozaiky na světě bezesporu patří italská firma Bisazza. Byla založena v roce 1956 v Alte Vicenza, v jižní Itálii. Společnost se stala průkopníkem při používání moderních technologií a dokonalou schopností přizpůsobovat se potřebám a požadavkům keramického trhu. V průběhu let Bisazza zaměřila svou strategii převážně na výrobu nejvíce kvalitních obkladů a dlažeb a rozšiřování sítí do designových center ve světě.

Celý článek...
 

CE.SI. - série Artistica

CeSi_artisticaCeramiche CE.SI  je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, který se specializuje na výrobu jednobarevných keramických produktů. Tyto produkty se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě jsou keramické obklady a dlažba CE.SI. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané. Ceramica CE.SI. nabízí několik zajímavých sérií, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit vlastnímu stylu a potřebám. 

Celý článek...
 

Casa Dolce Casa - série Lavagna

csd_lavagnaKeramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa Lavagna je krásnou imitací břidlice s jeho strukturovaným povrchem. Výrobce Casa dolce Casa nabízí sérii keramické dlažby a obkladů Lavagna v pěti barevných odstínech, v béžové, šedé, hnědé a černé. K dispozici jsou formáty 30x60cm a 60x60 cm. Série Casa Dolce Casa Lavagna je doplněna o mozaiku ve velikosti 5x5 cm, v základních barvách, i vícebarevno, s lesklým i matným povrchem.

Celý článek...
 

Mirage - série Ardesie

ArdesieVelmi vysoké kvality jsou keramické obklady a dlažby, které nám představuje keramická společnost Mirage ve své kolekci nazvané Ardesie. Tato keramická společnost byla založena již v roce 1973 v Pavullo Frignano, v Itálii, asi 30 km od Sassuolo. Společnost, vyrábějící keramické dlažby a obklady se od svých počátků nebrání zavádění nových technologií, využívá svých dlouholetých zkušeností,  kombinuje je s velkými  investicemi do výzkumu, takže její výrobky jsou velmi spolehlivé a dokáží držet krok i s požadavky na design, které jsou na obklady a dlažby z hlediska celosvětového kladeny.

Celý článek...
 

Ascot - série Lollipop

lillipopSpolečnost Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlaždic a obkladů. Série výrobce keramických produktů Ascot se vyznačují hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou. A díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou keramické obklady a dlažby Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů

Celý článek...
 

Versace - série Palace Stone

PalaceStoneSpoluprací výrobce keramických dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea a módního návrháře Gianni Versaceho začala v roce 1997 a bylo díky ní tak dosaženo nebývalých úspěchů.  Keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na světě. Spoluprací prestižního italského návrháře Gianni Versace a výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea vznikly unikátní série keramických dlažeb a obkladů. 

Celý článek...
 

Gardenia Orchidea - série Le Filigrane

gardenia_LeFiligraneKeramické produkty Gardenia Ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady či dlažba jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru. Gardenia Ceramics ztělesňují nové chutě a nové koncepce prostoru. Použití vysoce tvarovaných přírodních materiálů jako je dřevo a mramor a nové definování prostoru prostřednictvím jednotnosti a kontinuity ze skla a kovových povrchů jsou trendy, které má Gardenia zachyceny a přetransformovává je do nových kolekcí dlažeb a obkladů.

Celý článek...
 

Apavisa a její keramické dlažby o tloušťce 4,8 mm

48mmVýrobce Apavisa přichází s novou řadou novinek v nabídce keramické dlažby a obkladů. Nabízí série keramických produktů s moderním designem, technologií a převratnou novinkou, kde karamická dlažba má pouhou tloušťku 4,8 mm.
Apavisa Nanoevolution je série keramické dlažby a obkladů která imituje beton s otiskem zoxidovaného kovu na povrchu, a má tloušťku 4,8 mm.

Celý článek...
 

Bisazza - série Piscine

PiscineBisazza patří k vrcholným luxusním designérským společnostem v oboru, a hlavním výrobcem mozaik, které jsou určeny jak pro interiéry, tak pro venkovní prostory. V nabídce výrobce keramické mozaiky Bisazza najdeme velké množství barev, velikostí, tvarů a povrchů. Právě široká nabídka a vysoká technologická kvalita zaručuje výrobci Bisazza neustále rostoucí zájem zákazníků na celém světě.

Celý článek...
 

Rako - série Andalusia

rako_andalusiaSérie keramických dlažeb a obkladů Rako představují luxusní a moderní série inspirované přírodou, aktuálními trendy a je z nich cítit smysl a cit pro krásu. Najedeme zde vysokou kvalitu, styl, nadčasovost, luxus, moderní design a funkčnost.

Celý článek...
 

Imola - série Antares

Imola_antaresVýrobce Imola Ceramica nabízí přes 100 sérií keramických dlažeb a obkladů, které fascinují vysokou barevností, množstvím formátů a povrchových úprav. Najdeme zde také zdařilé a věrohodné imitace kamene, dřeva, betonu apod.  Výrobce keramické dlažby a obkladů Imola se prezentuje ucelenými sety určené pro realizaci koupelen, kuchyní, interiérů, exteriérů, a také pro komerční prostory.  Značka Imola Ceramica je zárukou kvality, moderního designu a dokonalého marketingu. Výrobce Imola Ceramica vlastní 7 výrobních závodů, jež zaměstnávají více než 2000 zaměstnanců a více 70% svých produktů vyváží na světový trh.

Celý článek...
 

Ascot - série Alabastro

alabastroItalská společnost produkující keramické obklady a dlažby Ascot, který byl založen před více než 30 lety, má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolo. Oblast Sassuolo  je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Výrobce keramické dlažby a obkladů Ascot neustále zdokonaluje a inovuje technologický postup, a dosahuje tak vysoce kvalitních a stylových keramických dlažeb a obkladů.

Celý článek...
 

Versace - série Luxor

LuxorPři zhlédnutí jejich realizacích máte pocit, že jste někde na zámku. V některých sériích výrobce Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a také kameny Swarovski. Nabízí se tak nekonečné množství kreativních kombinací při tvorbě bytového interiéru. Versace nabízí keramické obklady a dlažby v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry.

Celý článek...
 

Gardenia Orchidea - série Elementi

gardenia_elementiKeramické produkty Gardenia ceramics jsou výsledkem hloubkového výzkumu materiálů, povrchových úprav a dekorací, prací technického personálu, produktových manažerů, architektů a designérů. Její keramické obklady a dlažby jsou vždy určeny pro velmi specifický druh obytného prostoru.

Celý článek...
 

Naxos - série Fun

FunNaxos je významným italským výrobcem keramických dlažeb a obkladů, který od roku 1992 patří do skupiny nejvýznamnějších výrobců světové keramiky SpA. Naxos nabízí keramickou dlažbu a obklady, v kterých najdete to nejmodernější a nejlepší ze současných trendů a stylů. Pro keramické produkty značky Naxos je typický  moderní a nadčasový design, a také špičková technologická kvalita.  

Celý článek...
 

Ergon - série Green Tech

greentechKrásnou a zdařilou imitaci přírodního kamene nabízí série keramických dlažeb a obkladů Ergon Green Tech. Najdeme zde čtyři barevné odstíny kamene s jeho přirozenými nuancemi. K dispozici je velké množství formátů, a to 60x60 cm, 45x45 cm, 30x60 cm, a 30x30 cm. Nabídka série Ergon Green Tech je rozšířena o mozaiku ve velikosti 5x5 cm, nebo která je poskládána z úzkých pásků kamene, obojí je v základních barvách. Barevné odstíny a velikosti keramických dlažeb a obkladů Ergon Green Tech se můžou mezi sebou variabilně kombinovat. Vzniká tak nepřeberné množství možností, jak vylepšit podlahy i stěny v interiéru a exteriéru.

Celý článek...
 

Century - Adventure

AdventureItalský výrobce keramické dlažby a obkladů Century neustále rozvíjí technologickou výrobu a investuje do inovativních postupů, aby dosáhl co nejlepších a kvalitních produktů. Pružně reaguje na moderní trendy ve světě keramických dlažeb a obkladů a svou nabídku neustále rozšiřuje o nové pozoruhodné série. V sériích Century najdeme kromě špičkové kvality a moderního designu dlažbu a obklady velkých formátů, s širokým množstvím stylů, barev, dekorů a povrchů, s imitacemi přírodních prvků. Keramické obklady a dlažby Century jsou vyráběny ze surovin s nízkým dopadem na životní prostředí. Obklady a dlažba značky Century jsou vhodné do všech moderních interiérů i exteriérů, vyznačují se vysokou životností, odolností vůči chemickému a fyzikálnímu opotřebení a také se snadno se udržují.

Celý článek...
 

Casa dolce casa - série Cuoio

CuoioCasa Dolce Casa Cuoio je série keramické dlažby a obkladů s charakteristickým povrchem, který vytváří hladkou texturu kůže.  Keramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa Cuoio jsou vyráběny v šesti moderních barvách, v bílé, béžové, hnědé, olivové, modré a fialové. Produkty Casa Dolce Casa Cuoio nabízí střízlivou a elegantní atmosféru a jsou vhodné pro interiérové použití v soukromé i komeční sféře. Casa Dolce Casa Cuoio lze použít na stěny i podlahy, nebo je lze kombinovat s produkty série Belgique Pietre2. Série keramické dlažby a obkladů Casa Dolce Casa Cuoio vytváří elegantní a příjemné prostředí, dodají Vašemu interiéru půvab a vřelý pocit. Realizace nebo vizualizace této série můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

Celý článek...
 

Bisazza - série Decori

Decori

Mezi nevýznamnější výrobce keramické mozaiky na světě bezesporu patří italská firma Bisazza. Byla založena v roce 1956 v Alte Vicenza, v jižní Itálii. Společnost se stala průkopníkem při používání moderních technologií a dokonalou schopností přizpůsobovat se potřebám a požadavkům keramického trhu. V průběhu pár let Bisazza zaměřila svou strategii převážně na výrobu nejvíce kvalitních obkladů a dlažeb a rozšiřování sítí do designových center ve světě – Antverp, Chicaga, Barcelony, Berlína, Londýna, Los Angeles, Miami, Milána, Moskvy, New Yorku, Paříže, Říma či Tokia.

Celý článek...
 

Ascot - série Absolute

ascot_absoluteItalský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot , který byl založen před více než 30 lety, má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolo. Sassuolo  je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Výrobce Ascot neustále zdokonaluje a inovuje technologický postup, a dosahuje tak vysoce kvalitních a stylových keramických dlažeb a obkladů. Společnost Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlaždic a obkladů. Firma Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou. A díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou keramické obklady a dlažba Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů.

Celý článek...
 

Monocibec - série Geotech

GeotechJiž více než 40 let stojí výrobce keramických obkladů a dlažeb Monocibec v čele světového trhu s obklady. Díky inovativnímu přístupu, moderním stylům a vysoce profesionálnímu přístupu k zákazníkům se dostal Monocibec mezi špičky ve světě keramických obkladů a dlažeb. Pro společnost Monocibec je prioritou striktní dodržování kvality a estetických hodnot u všech svých výrobků. Výrobky Monocibec se vyznačují řadou kladných vlastností jako je například otěruvzdornost, nízká nasákavost či dlouhá životnost a stálost barev. Stejně jako na své zákazníky, myslí Monocibec také na ochranu životního prostředí. Ve své výrobě používá hlavně materiály s nízkým a ekologicky šetrným odpadem a snaží se co nejvíce snížit množství vypouštěných emisí.

Celý článek...
 

Ragno - série Verona

veronaRagno Verona je kolekce keramické dlažby, které evokuje jednoduchost a čistotu mramoru. Povrch keramické dlažby Ragno Verona působí měkce a barevně poloprůhledně. Vyrábí se ve dvou teplých a ve dvou studených odstínech šedorůžové, růžové, šedé a béžové (Ragno Verona BG, Ragno Verona RD, Ragno Verona AR, Ragno Verona GR). Výrobce Ragno nabízí keramickou dlažbu ve velikosti 40x40 cm.  Kolekce Ragno Verona je určena především na podlahy, ale lze jimi obložit i stěny celého bytového interiéru. Vizualize jejich produktů v realizovaných projektech můžete vidět na online fotogalerii koupelen. Keramická dlažba Ragno Verona působí jemně, harmonicky a elegantně, snadno se udržuje a je vysoce odolná fyzikálnímu i chemickému působení.

Celý článek...
 

Monocibec - série Geostone

GeostoneSpolečnost Monocibec je prosperující světově známá a žádaná společnost zabývající se výrovou keramických obkladů a dlažeb. Za čtyřicet let své existence se firma propracovala mezi světové špičky ve svém oboru jak na domácím, tak i na světovém trhu. Keramička Monocibec preferuje především neustálé inovace jak materiálů, výrobků tak i designu. Monocibec dbá na přísné dodržování kvality a jedinečných vlastností vyráběných obkladů a dlažeb. Díky tomu disponuje každý jednotlivý kus unikátními vlastnostmi jako je otěruvzdornost, dlouhá životnost anebo nízká nasákavost. Proto je většina obkladů vhodná do interiéru i exteriéru. Monocibec patří mezi jednu z mála společností, které myslí při výrobním procesu také na životní prostředí. Při výrobě využívá pouze materiály s minimálně škodlivým odpadem a omezuje množství škodlivých emisí.

Celý článek...
 

Ragno - série Trek

TrekProdukty keramičky Ragno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti. Nejen pro svou vysokou kvalitu produktů si vybudovala Italská keramická společnost Ragno své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. 

Celý článek...
 
Více článků...


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cisa Ceramiche
Sicis
Marca Corona
Appiani
Iris Ceramica