Znáte z našeho katalogu

Banner

Lea - Kensington

Lea kensington1Pro ty, kteří dávají přednost noblese, příjemným barvám a modernímu designu je určena série keramických obkladů a dlažby Lea Kensington. Tato série je dokonalým vyjádřením mistrovského řemesla a zpracování italské keramiky. V sérii Lea Kensington vyjádřil výrobce šarmantní a noblesní styl, který je tak charakteristický pro anglickou smetánku.

 

Lea kensington2 Série keramických obkladů a dlažby Lea Kensington vyniká vysokým leskem a jemnými, jakoby zaprášenými barvami, které spolu s dekorovanými obklady vytvoří jedinečný a pocitově elegantní prostor. V sérii najdeme sedm nádherný odstínů, jako je bílá, písková, šedá, hnědá, šedomodrá, modrá a fialová barva. Série Lea Kensington nabízí na stěny formát 31x62 cm, který který působí velmi elegantně. Formát 31x31 cm je určený na podlahy celého interiéru. Krásné dekory jsou k dispozici v několika variantách. Dekor Plank má vysoce lesklý povrch a jemnou linii rozdělující obklad na dvě poloviny, a jako celek působí velmi čistě a vzdušně. Zajímavý, plastický vzor dvou podlouhlých obdélníků a vysoký lesk nabízí dekor Jewel, které prostor výrazně rozzáří a dodá mu elegantní styl.  Nezbytné mozaiky jsou vyrobeny v základních barvách a ve formátech 5x10 cm a 7,5x7,5 cm. 

 

Lea kensington3

 Série je završena dekorovanými lištami, které mají plastický vzor připomínající drátěný plot. Krásu mramoru v sérii Lea Kensington významně podtrhnou lišty se vzhledem dřeva, a v kombinaci s bílým, béžovým, či hnědým obkladem získá prostor neobyčejně osobitý vzhled široká nabídka keramických produktů série Lea Kensington  umožní vytvořit moderní koupelny, ale i obývací pokoje, ložnice, kuchyně a jídelny, které neztratí nic ze svého půvabu ani po mnoha letech. Krásné dekory, lesklý a glazovaný povrch a elegantní odstíny série Lea Kensington zaujmou především ty, kteří dávají přednost vkusnému, čistému a harmonickému prostředí. Obklady a dlažba série Lea Kensington  jsou odolné vůči opotřebení a poškrabání, snadno čistí, ale jsou také odolné vůči poškrábání a opotřebení. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Laminam
Century
Sichenia
Klinker Sire
Gabbianelli