Znáte z našeho katalogu

Banner

Spolupráce s Keramickou dlažbou.cz

podané ruce

Dnešní trendy a téměř nekonečné možnosti dávají designu prakticky „volnou ruku“. Ať už se jedná o oblečení, bytové doplňky, nábytek nebo stavební design. Trh je přeplněný nejrůznějšími nabídkami a zbožím a často je velmi těžké si mezi nimi vybrat to správné pro nás. Proto jsme tu my!

Náš webový portál www.keramickadlazba.cz, zaměřený na keramické obklady a dlažby, šetří Váš čas a nabízí komplexní řešení Vašeho úkolu. Už nemusíte trávit dlouhé hodiny a hodiny hledáním v internetu, listováním v katalozích nebo chozením po výrobcích.  Naším prioritním úkolem je nabídnout Vám nejlepší možné návrhy a řešení pro Vaše projekty. Je to jednoduché. Zadejte nám Vaše požadavky na keramickou dlažbu nebo obklady a my Vám najdete přesně to, co hledáte! Bez námahy, nervů a zbytečných komplikací. Neztrácejte svůj drahocenný čas a věnujte ho raději rodině, koníčkům nebo dalším projektům. Na základě Vámi dodaných podkladů vybereme nejvhodnější typy keramických obkladů nebo dlažbu, v požadovaném designu, se zadanými parametry, připravíme odpovídající vzorky, které doručíme až k Vám. Zkrátka servis pro Vás od A do Z.

Chcete vědět „do čeho jdete“? Navštivte naše showroomy v České republice nebo Slovenské republice a přesvědčte se sami! Nepřetržitě sledujeme nejnovější designy, materiály, technologie a postupy. Díky tomu Vám můžeme nabídnout to nejlepší řešení pro Vás a Váš projekt. Své dotazy nebo připomínky vznášejte na fórum stránek KeramickaDlazba.cz nebo přímo na náš email info@keramickadlazba.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Armonie by Arte Casa
Mirage Granito Ceramico
Winckelmans
Ceramica Vogue
Leonardo