Znáte z našeho katalogu

Banner
Údržba

Zbavte se graffiti jednou pro vždy!

Lithofin-logo S nechvalně proslulým fenoménem dnešní doby v podobě graffiti nástříků se setkáváme dnes a denně, a to nejen na veřejných prostranstvích, jako jsou nádraží apod., ale tuto novou formu vandalismu můžeme běžně vidět bohužel i na ochráněných památkách. Firma LITHOFIN, zastoupena firmou ARDEX, zareagovala na požadavek efektivního a nenáročného odstraňení techto nástřiků a vyvinula dva silné soupeře pro tento citelně se rozmáhající nešvar - odstraňovač graffiti LITHOFIN Graffiti-Entferner a ochrannou impregnaci LITHOFIN Anti-Graffiti.

Celý článek...
 

Tabulka čistících prostředků

FilaDeterdek2Nečistoty se ve spárách snadno kumulují a dělají je tak nepříjemné ČERNÝMI a nepříznivými pro hygienu podlahy. FILAFUNGANET je čistící sprej na čištění spár. S tímto produktem stačí spáry nastříkat a počkat několik minut než látka zapůsobí. Poté se spáry utřou drsnou houbičkou. Dále se zde dočtete jaké další čistící prostředky můžete použít na vybrané nečistoty, k tomu Vám poslouží tabulka čistících prostředků...

Celý článek...
 

Běžná údržba

10-uklidPro každodenní čištění keramické dlažby stačí, odstranit prach suchou žínkou. Nato umýt podlahu neutrálními čistícími prostředky se stejnou charakteristikou jako FILACLEANER-FILA (čistící prostředek pro menší znečištění) zředěný v poměru 1:200 (jeden šálek na 5 litrů vody). A poté umýt podlahu mokrou žínkou často máchanou v připraveném roztoku. Pro větší znečištění použijte zásaditých čistících prostředků jako FILA PS/87 a následovně podlahu opláchněte.

Celý článek...
 

Údržba podlahy

10-udrzbaZÁVĚREČNÉ ČIŠTĚNÍ

Způsob provedení této fáze, první po dokončeném pokládání, ovlivní jednoduchost budoucí údržby do konce životnosti podlahy. Pokud na podlaze po této fázi zůstanou jakékoliv zbytky z užitých materiálů a směsí, stanou se z nich katalyzátory špíny. Jedná se o největší zdroj stížností.

Celý článek...
 

Udržujte dlažbu! Odměnou vám bude její dlouhá životnost

Firma_cisteni2Věnujte se údržbě dlažby

Položili jste dlažbu a máte dobrý pocit z toho, jak pozvedla váš interiér či exteriér a jak dobře vypadá? Pak jistě chcete, aby si takový vzhled obklad udržel co nejdéle. Nebojte se, že by se snadno poškodil. Dlažba je sama o sobě odolná, přesto ale je třeba o ní vhodně pečovat a udržovat ji různými prostředky. Pojďme si více přiblížit údržbu dlažby.

Celý článek...
 

Čistící materály

l_mop-plochy-s2

Udržujte svou dlažbu

Chcete, aby vaše dlažba byla stále jako nová, dlouho vydržela a nebyla náchylná k okolním vlivům? Všechno postupně stárne a chátrá, ale dlažba je zrovna jedna z těch věcí, které mohou vydržet hodně dlouho. Důležité je však věnovat pečlivou pozornost tomu, jak ji užíváte.

Celý článek...
 


Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Bardelli
Gabbianelli
Lea
Mosaico+
Panaria Ceramica