Znáte z našeho katalogu

Banner

Ston

StonSton  
Via Emiliana 20 - 19038 Sarzana (SP), p.i. 01152910111
Tel. +39 0187 63 24 55
Fax +39 0187 93 35 04

 

Výrobce keramických produktů firma Ston spojila ve svých nadčasový  sériích mnoholeté zkušeností s nejvyspělejší technologií výroby a současnými moderními trendy ve světě keramických obkladů a dlažeb. Díky vysoké kvalitě a designu se Ston Ceramica & Mosaici  řadí ke špičkovým výrobcům obkladů nejen v Itálii, ale i na mezinárodních trzích. Společnost Ston se vyznačuje především originálním stylem, unikátním designem a cenovou dostupností keramické dlažby a obkladů.

Série výrobce Ston disponují velkým božstvím formátů, barev a povrchových úprav. Najdeme zde také tolik žádané imitace kamene, dřeva, kovu a textilu. V sériích výrobce Ston naleznete obklady a dlažbu určenou do koupelen, kuchyní, obývacích pokojů apod. Také budete nadšeni nabídkou keramických produktů určených do exteriérů, např. na terasy a balkóny. V repertoáru výrobce Ston najdete také mozaiky věrně napodobující sklo, křišťál, kov, porcelán, slonovinu či přírodní kámen. Výrobce Ston nabízí také mozaiky v různých tvarech a geometrických vzorech. Také spektrum barev je široké, a v neposlední řadě nás nadchnou i povrchy od hladkých povrchů po strukturované.

Keramická dlažba a obklady Ston nabízejí vysokou kvalitu produktů, kterou dosahují pomocí špičkové technologie výroby, při dodržování patřičný parametrů a hygienických norem. v nabídce výrobce Ston si vybere opravdu každý, který hledá originalitu, kvalitu a netradiční design.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cisa Ceramiche
Casamood
Rako
Villeroy & Boch
Ceramica di Sirone