obr_vyrobce

Jsme internetový portál, jež si dal za úkol přinášet spotřebitelům, investorům, architektům a prodejcům veškeré novinky ze světa keramických obkladů a dlažeb.  Naší vizí je zprostředkovat informace, rady a návody dostupné širokému spektru zákazníků. Klademe si za cíl informovat srozumitelným a jasným způsobem o všech novinkách a produktech jednotlivých výrobců keramických dlažeb a obkladů, o jejich kvalitách, technologických postupech a moderních trendech ve světě. Špičkové zboží si zaslouží odpovídající reprezentaci.

Spotřebitele informujeme o chystaných akcích a veletrzích, o kterých nabízíme zajímavé články a postřehy.  Zákazníky rovněž informujeme o jednotlivých výrobcích keramických dlažeb a obkladů, jejich kolekcích spolu fotografiemi jednotlivých projektů. Na našem fóru pružně reagujeme na dotazy spotřebitelů, poskytujeme rady a informace týkající se údržby, pokládky apod.

V případě vašeho zájmu reprezentovat svou firmu, výrobky nebo novinky na našich stránkách a nevíte jakou formou, kontaktujte nás na emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a my Vám vypracujeme nabídku jak Vás zviditelnit.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework