Obr.1KD Apavisa PatinaTyto keramické dlažby jsou vyráběny v mnoha formátech, kde se setkáváme s nejmenším formátem 30x30 cm a největším je velkoformát je 60x120 cm. Dlažby jsou vyráběny také v několika povrchových úpravách, v nabídce je vysoký lesk či matný povrch, případně úprava protiskluzová. Výrobky ve velkých formátech nám nabízí snadnou pokládku s minimem spár, což je také velkou výhodou. Obkládaná plocha pak působí dojmem jednolitého celku. Apavisa vyrábí slinuté dlažby v imitaci mnoha různých přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, mramor apod., ale zařazuje také série v imitaci betonu či kovu. A právě jednou z velmi zajímavých imitací kovu je série Patina. Je imitací kovu, ale ne ledajakého, ale kovu poznamenaného časem a korozí. Jde o velmi zajímavou, vcelku originální sérii, kde i přes originální ztvárnění imitace kovu vytvoří tato kolekce velmi jemné a moderní prostředí bytového interiéru.

 

Kolekce obsahuje až čtyři barevná provedení, kde barvy zelená a šedá přináší opravdu design měděného plátu, kde je požadovaného efektu docíleno smícháním barev, u barvy bílé a černé je imitace kovu dosaženo použitím různých odstínů barvy bílé či černé. Formátová nabídka je rovněž široká, můžeme vybírat až ze čtyř formátů, případně je mezi sebou kombinovat. Jde o dva velkoformáty 45x90 cm a 22,5x90 a formáty 60x60 cm a 30x30 cm. Kolekce vyrábí tyto dlažby ve dvou povrchových úpravách, s povrchovou úpravou lappato či v přírodním, matném provedení.

 

Obr.3KD Apavisa Patina

Ani na dekorační prvky, i u tak zajímavého provedení slinuté dlažby, výrobce nezapomněl. Můžeme vybírat ze čtyř provedení mozaik, mozaiku skládanou ze čtverečků 5x5 cm a další mozaiky, skládané z různě velkých obdélníčků.  Kolekci doplňují dekorační listely, které jsou už jen tou tzv. třešinkou na dortu. Slinutá keramická dlažba od Apavisy může být použita v interiérech, ale také v prostředí venkovním, je vhodná jak do bytových, tak komerčních interiérů. Své využití najde však také ve vysoce zatěžovaných prostorách a setkat se s ní můžeme také různých architektonických projektů v mnoha světových zemích. 

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework